Аналіз виховної роботи за 2011-2012 навчальний рік

Згідно з річним плануванням на 2011-2012 н.р. виховна робота у Жовтянській ЗОШ здійснювалась за наступними напрямками:

· робота з соціального захисту учнів;

· морально-правове виховання;

· робота з профілактики правопорушень, злочинів, бродяжництва серед неповнолітніх;

· робота з охорони життя і здоров’я учнів;

· громадянське виховання;

· військово-патріотичне виховання;

· родинно-сімейне виховання,

· трудове навчання та профорієнтація;

· художньо-естетичне виховання;

· екологічне виховання;

· формування здорового способу життя;

· учнівське самоврядування.

Школа працювала за проектною технологією в рамках роботи окремих місячників:

· Проект «Я і моє здоров’я» в рамках місячників охорони життя й здоров’я та фізичного виховання пропагує здоровий спосіб життя, загартовує фізично.

· Проект «Я і право» в рамках місячника правового виховання призначений виховувати в учнів потяг до поглиблення своїх правових знань, сприяти поширенню правової культури та освіченості в учнівському середовищі, формувати в учнів розуміння необхідності правомірної поведінки та усвідомлення відповідальності за протиправну поведінку.

· Проект «Моя Батьківщина» в рамках місячника національно-патріотичного та громадянського виховання розвиває любов до рідної землі, мови, пісні, народних звичаїв та обрядів, виховує повагу до традиційно-народних свят.

· Проект «Діти – майбутнє України» в рамках місячників морально-естетичного виховання та природничо-математичного і гуманітарного циклу спрямований на розвиток обдарованості учнів.

· Проект «Я і моя родина» в рамках місячника родинного виховання розглядає проблеми сімейного виховання, організовує сімейне дозвілля, зміцнює зв'язок сім'ї та школи.

· Проект «Милосердя» в рамках місячника милосердя сприяє вихованню в дітей почуттів милосердя, жалості до людей похилого віку, готовності прийти на допомогу.

· Проект «Я частина природи» в рамках місячника екологічного виховання розглядає теми екологічно - природничого напрямку. Традиційними стали рейди по виявленню екологічно забруднених місць у селі, подорожі екологічними стежинами .

Кiлькiсть переглядiв: 406

Коментарi